Результати

“Престиж-Авто” пропонує широкий спектр послуг з малярно-рихтувального ремонту автомобілів.
Ми виконуємо ремонт будь-якого рівня складності, відтворюємо геометрію кузова та зовнішнього захисного покриття та надаємо гарантію на роботи. Використання спеціалізованого обладнання та сучасних методів виконання робіт дозволяють нам гарантувати найвищу якість ремонту Вашого авто. 
Ми вважаємо, що найкращого результату, можна досягти тільки зусиллями справжніх професіоналів з досвідом. Наші майстри працюють використовуючи німецькі технології, які пройшли випробування часом і показали вражаючі результати. 

Перед тим, як пофарбувати авто, необхідно провести кузовні роботи або рихтування пошкоджень. У нас Ви зможете замовити як повне фарбування свого автомобіля, так і часткове очищення від сколів, фарбування окремих деталей автомобіля, видалення вм'ятин, заміна лобового скла та багато іншого.
Ви зможете замовити будь-які кузовні роботи, рихтувальні роботи, а також локальне і комплексне полірування лакофарбового покриття.

Фахівці нашого автосервісу мають багаторічний досвід (більше 10 років) ремонту автомобілів будь-якого ступеня складності. Найбільша наша гордість — робота з відновлення автомобілів після ДТП.
Автосервіс та СТО "Престиж-Авто” може прийняти одночасно велику кількість автомобілів.

Більше інформації про послуги нашого автосервісу можна переглянути у спеціальному розділі послуги.

Потрібна допомога? Залишіть заявку вже зараз!